Zdecentralizowany skarbiec Cardano posiada obecnie 927 mln ADA o wartości 500 mln USD

Bycze tempo Cardano sprowadziło wartość zdecentralizowanego skarbca ADA do 500 milionów dolarów. Katalizatorem może być zbliżający się hard fork.

Vasil napędza Cardano

Jeden z najpopularniejszych blockchainów czeka kolejna aktualizacja. Hard fork Wasila zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie zaplanowano na koniec czerwca przed startem sieci testowej. Być może to właśnie ten czynnik pozwolił na wzrost natywnego tokena ADA o prawie 50% w ciągu zaledwie czterech dni. Przeczytaj więcej w tym poście, „Cardano z Hoskinson potwierdza, że ​​nadchodzące Hard Strike Vasila pójdzie zgodnie z planem”.

Wysiłki programistów zwiększyły wartość skarbca Cardano, po raz kolejny przekraczając wartość 500 milionów dolarów, co odpowiada 927,2 miliona ADA.

Istotna rola skarbca

Przepływy pieniężne Cardano są dalekie od poprzednich rekordów wszechczasów przekraczających miliard dolarów. Spadek na rynku kryptowalut, który rozpoczął się w listopadzie, oraz krach Terra Luna spowodowały spadek zaufania do aktywów cyfrowych, co doprowadziło również do osłabienia warunków ADA.

Jednak solidne projekty można chronić na dłuższą metę. Według ekspertów Cardano to właśnie tego typu blockchain.

Jednym z unikalnych elementów budujących jego ekosystem jest gotówka. Według Charlesa Hoskinsona jest zdecentralizowany i finansowany głównie przez społeczność. To odróżnia go od wielu innych projektów kryptograficznych, które są zwykle finansowane przez inwestorów venture capital.

Istotą Cardano Vault jest pomoc programistom w tworzeniu ich aplikacji w tym ekosystemie. Zapewnia bezproblemowe użytkowanie sieci.

Brak wsparcia venture capital nie jest problemem

Twórca projektu Cardano, Charles Hoskinson, wielokrotnie wskazywał, że większość mediów kryptograficznych przechodzi przez blockchain, który tworzy raczej bezkrytycznie. Zwraca też uwagę na fakt, że jego kryptowaluta również nie interesują inwestorów venture capital. Jednak rozwój przestrzeni ADA i jej wzrost przebiega bardzo dobrze. Jednym z głównych powodów jest zdecentralizowany charakter skarbca i silne wsparcie społeczności.

Tymczasem Cardano zatrzymuje się na górnej granicy wstęg Bollingera po kilku dniach rajdów. Spodziewamy się próby potwierdzenia wzrostu poprzez utrzymanie 20-dniowego SMA. Niestety jednocześnie RSI doświadcza niedźwiedziej dywergencji, co może spowodować zbliżający się spadek wartości monety ADA, a także wyceny jej Skarbu Państwa.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...