MicroStrategy sprzedaje BTC?

MicroStrategy sprzedaje BTC?

Michael Saylor, dyrektor generalny MicroStrategy, znany jest z aktywnego kupowania bitcoinów. Teraz staje w obliczu zarzutów, że może potajemnie sprzedawać BTC.

Czy MicroStrategy sprzedaje BTC?

Wiadomo, że MicroStrategy posiada 129 218 bitcoinów o wartości 6 miliardów dolarów. Sama Saylor powiedziała, że ​​firma nie ma zamiaru sprzedawać walut cyfrowych i zamierza je replikować.

Jednak ostatnie doniesienia w sieci sugerują, że firma po cichu sprzedaje swoje bitcoiny.

Zgłoszono, że użytkownik Twittera zidentyfikował główny adres MicroStrategy i ujawnił, że BTC zostało wysłane na adres wymiany.

Właśnie zdałem sobie sprawę, że MicroStrategy sprzedaje bitcoiny nikomu nie mówiąc. Michael Saylor powiedział, że nigdy tego nie zrobi, ale wczoraj sprzedał ponad 1500

bitcoinów, napisał użytkownik Ozz.

Ozz zidentyfikował następujące adresy:

Główny adres depozytu: 1P5ZEDWTKTFGxQjZphgWPQUpe55
WKDfHQ
Dodatkowy adres depozytu: 1FzWLkAahHooV3kzTgyx6qsswXJ6sCXkSR

Pan Wieloryb cię obserwuje, panie Saylor!


Inny surfer, pan Whale, również skrytykował Saylora w swoim artykule. Powiedział, że chociaż zachęcał ludzi do kupowania bitcoinów, cały czas po cichu pozbywał się swojej fortuny. Podobnie jak jego współpracownicy, społeczeństwo dzielenia się.

zgłoszeń SEC pokazuje, że najwyżsi menedżerowie MicroStrategy potajemnie sprzedają miliony akcji [USD]. Dyrektorzy wyraźnie nie są zbyt optymistyczni co do przyszłości firmy, dlatego dumping na najwyższym poziomie od ponad dekady

Ale czy krytyka Saylora jest tego warta?

MicroStrategy posiadało około 129 000 bitcoinów na dzień
kwietnia tego roku, mniej więcej tyle samo, co liczba zgłoszona przez Ozz. Po przeanalizowaniu adresu widać, że ten portfel sprzedaje bitcoiny. Tyle że wnikliwa analiza tego adresu pokazuje, że pierwsze fundusze pojawiły się tam na początku 2019 roku. Z kolei pierwszy zakup bitcoina MicroStrategy miał miejsce 11 sierpnia 2020 roku.

Istnieją przesłanki, że Ozz i Sir Whale niesprawiedliwie skrytykowali Saylora. Innymi słowy ich działanie jest godne pochwały za ich czujność (choć teraz stała się przesadą). W tej grze liczą się duże wypłaty, więc liderzy rynku powinni mieć oko na swoje ręce.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...